Styre og ressurspersoner

Styrets sammensetning for perioden 2017 - 2018/19.

Styret velges på årsmøte og normalt for 2 år ad gangen.

Funksjon

Navn

Telefon

Epost

Leder og økonomiansvarlig

Camilla Børresen Tjelflåt

95982375

camilla@sril.no

Nestleder

Beate Nordbø

41413781

beate@sril.no

Medlem

Marianne Berget

93843935

marianne@sril.no

Medlem og materialforvalter

Gro Bjørnerud Rønning

99742138

gro@sril.no

Medlem

Kjetil Rød

48116183

kjetr@flogas.no

Medlem og sportslig leder

Kjetil Andersen

41323299

kjetil@sril.no

Sekretær (valgt 2017-2019)

Nedeljka Nikolic

46504804

nedeljka@sril.no

Vara1

Stein J Modalsli

92028302

steinj@modalsli.com

Vara2

Eyvind Andersen

91347036

eyvind.andersen@gmail.com

 

Andre ressurspersoner i Sinsen-Refstad håndball:

Funksjon

Navn

Telefon

Epost

Sponsoransvarlig

vakant

 

 

Barneidrettsansvarlig

Aleksandar Maravic

92494434

aleksandarmaravic@hotmail.com

Dommerkontakt

Camilla Tjelflåt

95982375

camilla@sril.no

Hallansvarlig (kun vaktlister!)

Beate Nordbø, Marianne Berget

Beate: 41413781

Marianne: 93843935

beate@sril.no

marianne@sril.no

Arrangementsansvarlig

vakant

 

 

Foreldrekontakter pr lag

Liste oppdateres august

 

 

Foreldrekontakt J13

Kjetil Rød

481 16 183

kjetr1@gmail.com

Foreldrekontakt J12

Nedeljka Nikolic

465 04 804

nedeljka@sril.no

Foreldrekontakt J2008/2009

ny kommer

 

 

Foreldrekontakt G13

Erik Søhoel

932 27 249

erik.sohoel@meinich.no

Foreldrekontakt G12

Eyvind Andersen

913 47 036

eyvind.andersen@gmail.com

Foreldrekontakt G11

Anne Jorunn Skogøy

905 96 369

aj@sphansen.com

 

 

 

 

 

Kunne du tenkt deg å bidra med noe? Ta kontakt med en av oss i styret. Det er alltid behov for folk i frivillighetsarbeidet!

Webansvarlig: styreleder Camilla Børresen Tjelflåt

Postadresse: Epost: post@sril.no

Åkerøveien 5a

0586 OSLO

 

Besøksadresse:

Teglverkshallen, Grenseveien 60, v/Hasle T-bane (Teglverket skole)